Neohodnotené

HK-1.25G-20-1310

HK-SFP-1.25G-20-1310 je jednovláknový obojsmerný optický prevodník.

UPOZORNENIE: Pri budovaní novej optickej siete je nutné, aby na druhom konci optického vlákna bol osadený prevodník HK-SFP-1.25G-20-1550.

Support 1.25G Ethernet

Fiber Sigle Mode SFP Module

Power Supply 3.3V

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Môžeme doručiť do:
30.9.2020
Skladom u dodávateľa (10 ks)
Kód: HK-1.25G-20-1310
€31,20 €26 bez DPH
Kategória: Switche
Hmotnosť: 0.02 kg

ModuleHK-SFP-1.25G-1310

SFP ModuleSingle

Power Supply 3.3V

Small Form Factor Pluggable (SFP) MSA Compatible

Single Fiber Bi-Direction LC Connector

Hot Pluggable Capability

Compliant With ROHS Standard

Cost effective SFP solution, enables higher port densities and greater bandwidth

Support 1.25G Ethernet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: