Z dôvodu aktuálnej situácie sa môžu vyskytnúť oneskorenia pri doručení. Objednajte bez obmedzení. Tovar Vám bezpečne doručíme.
Neohodnotené

Sisalový terč Securia Pro Viking 2 + 6 šípiek zdarma

Sisalový terč vrátane dvoch samostatných sád steelových šípok.

Môžeme doručiť do:
21.12.2020
Skladom do 14 dní (10 ks)
Kód: 01969
Značka: Securia Pro
€59 €49,17 bez DPH
Kategória: Terče sisalové
Záruka: 2 roky
viking1
Novinka Tip

Sisalový terč Securia Pro Viking 2 je kvalitný profesionálny terč so žiletkovým profilom drôtu. Terč je vyrobený z prvotriedneho afrického sisalu.Sisalový terč je vyrobený zo štetín rastliny agávy sisalana, rastliny rastúcej v Mexiku.

Súčasťou balenia je držiak terča na stenu.

Kraje segmentov sú tak navrhnuté, aby sa odrazilo čo najmenej hodených šípok.

Priemer: 45cm

Návod na použitie

Nedodržanie môže viesť k strate záruky!- nenechať vystavené na priamom slnečnom svetle a zavesené nad radiátor! (terč sa vysuší)! - terč musí byť chránený pred vysokou vlhkosťou, inak vlákna napučia!- do terča sa môže hádzať len so správne nabrúsenými hrotmi šípok, tupé alebo zahnuté hroty poškodia a vytiahnu vlákna!

Terč z dôvodu jednotného zaťaženia hodov je potrebné otáčať, z 10-tich čiernych segmentov doľava alebo doprava. Dôležité je to aby horný segment bol vždy čierny, a nad to potiahneme číslicu 20!Takto je terč znova použiteľný, a rovnomerne sa budú opotrebovávať všetky segmenty.- v prípade ak terč neotáčate v krátkej dobe sa môže stať, že niektoré segmenty sa zničia v dôsledku nadmerného hádzania šípok!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: